Biz Kimiz?


Online Arapça Özel Ders Platformu, bünyesinde lisansüstü dereceye sahip, sadece Arapça ile meşgul ve şu anda birbiriyle nişanlı olan bir erkek bir hanım iki tecrübeli eğitmenden oluşan butik bir platformdur.

Misyonumuz


Sitemizin Kuruluş Amacı: Son yıllarda online özel derse artan talep sebebiyle birçok online özel ders platformu kurulmuş ve birçok kişi ek gelir amacıyla bu platformlara kolayca eğitici olarak kaydolmuştur. Ancak şu bir gerçektir ki buradaki eğitmenlerin bir bölümünün; eğitim seviyesi, dile hakimiyeti, liyakati, öğrenciyle olan iletişimi ve tecrübesi son derece yetersizdir. Özel ders hizmeti alan kişiler de çok yüksek meblağlar ödeyerek bu kişilerden ders almakta ve sonuç genellikle hüsran olmaktadır. Bizim bu siteyi kurma amacımız; özel ders hizmeti almak isteyen kişilerin sitemizdeki demo videoları ücretsiz bir şekilde izleyerek; kimden, nasıl ve hangi metotla ders alacağını ayrıntılı bir şekilde görmelerini sağlamaktır. Bu sayede dakikalar içinde özel ders alacağınız eğitmenin size uygun olup olmadığına rahatlıkla karar verebileceksiniz.

Hedeflerimiz


1. Demo videolarımızı dikkatli bir şekilde izledikten sonra bizden ders almaya karar veren öğrencilere en kaliteli şekilde hizmet verebilmek.
2. ‘Arapça zor bir dildir’ anlayışını, Arapçayı kolay bir şekilde öğreterek boşa çıkarmak,
3. Öğrencimizin taleplerini (İş-okul için, Kur’ân-ı Kerîm’i anlamak için, hobi olarak öğrenmek vb.) doğru bir şekilde tespit ederek kısa süre içerisinde verimli bir eğitim hizmeti sunmak.
4. Ders sonrasında; ödev takibi, soru-cevap, faydalı içeriklerin paylaşımı gibi etkinlikler vasıtasıyla öğrenciyle iletişimi sürekli canlı tutarak karşılıklı saygının yanı sıra sevgi ve dostluk merkezli eğitim anlayışını tesis etmek.

Tercümanlık Hizmetlerimiz

Online Arapça Özel Ders Platformu hocaları, Arapça & Türkçe dil çiftinde yazılı-sözlü her alanda profesyonel olarak tercümanlık hizmeti sunmaktadır. Platformumuzun hocaları; İstanbul’da Beyoğlu, Üsküdar, Bakırköy gibi çeşitli ilçe noterliklerinde yeminli tercüman olarak işlem yapma yetkisine sahiptir. Tercüme talepleriniz için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz…