Günlük Konuşma Dili Ağırlıklı İş ve Hobi Amaçlı Arapça Özel DersDünyamız günden güne değişmekte ve gelişmektedir. Bundan yirmi sene önce bir tane yabancı dil bilmek başlı başına bir meziyet olarak kabul ediliyordu. Ancak bugün geldiğimiz noktada tek başına bir tane yabancı dil bilmek yeterli görülmemektedir. Artık, hem iş hayatında hem de sosyal hayatta bir yabancı dilin yanı sıra ikinci bir yabancı dil bilmek tercih edilir olmuştur. Günlük konuşma ağırlıklı Arapça eğitimimiz neticesinde:
1. İnternet üzerinde yalnızca Türkçe içeriklere değil Arapça içeriklere de ulaşarak bilgi ağınızı genişletecek
2. Araplarla sağlıklı bir iletişim kurabilecek
3. Herhangi bir Arap ülkesine seyahat ettiğinizde oradaki insanlarla rahatça anlaşarak seyahat konforunuzu artıracak
4. Özgeçmişinizdeki ‘Bilinen Yabancı Diller’ kısmına Arapçayı da ekleyerek eğitim ve iş hayatınıza katkı sağlayacak
5. Eğer iş insanıysanız Arap şirketleriyle olan toplantılarınızda Arapça konuşarak karşı taraftaki kurumsal imajınızı pekiştireceksiniz.
Günlük konuşma ağırlıklı Arapça derslerimizde hedefimiz öncelikle Arapçayı anlamak daha sonra da rahatça konuşabilmektir. Gramer olmadan bir dili konuşmak mümkün olmadığı için size, ‘Gramersiz Arapça Öğretiyoruz’ gibi gerçeklikten uzak vaatlerde bulunmuyoruz. Ancak, işimize yarayacak kadar grameri öğrenmekle yetindiğimizden şüpheniz olmasın. Buradaki ana hedefimiz anlama ve konuşma olduğu için interaktif materyalleri sıkça kullanacak, Arapça haberler ve günlük spesifik diyalogların yer aldığı videolar izleyerek pratiğimizi artıracağız.

ÖZEL DERS SEÇENEKLERİ:

Derslerimiz, İster Bireysel İster Grup Olarak;
Zoom, Skype, Whatsapp Görüntülü Görüşme vb. Uygulamalar Üzerinden Online Olarak Gerçekleştirilmektedir.
İstanbul İçin Yüz Yüze Özel Ders İmkânımız da Vardır.
Dersler Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak ve Randevu Oluşturmak İçin Bizimle İletişime Geçmenizi Rica Ederiz…